advert 1
advert 2
advert 3

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Nauka języka w Polsce/

Nauka języka w Polsce/ 6 lata, 11 mies. temu #312

• PaulinaN
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Mój mąż jest Anglikiem, a ja Polką, chcielibyśmy w przyszłości wyjechać do Niemiec, ale dla nas małym problemem jest niemiecki. Ja uczyłam się tego języka w szkole średniej, mąż uczył się na studiach, jednak nasz poziom nie jest dobry, dlatego chcemy nieco podszkolić nasz niemiecki. Mówię b. dobrze po angielsku, mąż również, dlatego myśleliśmy nad nauką języka niemieckiego w języku angielskim, o coś tego typu - www.berlitz.pl/en/programs_for_adults/le...the-berlitz-way.html. Czy ktoś z Was zna tę szkołę? Jak z jakością lekcji?

Odp: Nauka języka w Polsce/ 6 lata, 10 mies. temu #334

Jeśli Pani jest Polką to polecam korzystanie ze strony www.niemiecki.co.Pani mąż z Pani pomocą też może coś dla siebie odszuka. Znajdziecie tam ćwiczenia, wytłumaczoną gramatykę, testy i quizy. Osobom, które samodzielnie uczą się niemieckiego polecam wykłady na You Tube niemiecki.co lub „Angielski to mus, niemiecki twój plus”

Odp: Nauka języka w Polsce/ 6 lata, 5 mies. temu #393

• Sandra
  • Fresh Boarder
Jak dla mnie to dobry pomysł

Odp: Nauka języka w Polsce/ 5 lata, 10 mies. temu #468

• konrad89
  • Fresh Boarder
A jeśli chodzi o naukę w szkole językowej?

Czy ktoś może coś polecić?
Znalazłem taką szkołę językową w Krakowie, jest napisane, że za semestr chcą 480 zł. Czy ktoś z Was chodził tam na zajęcia?

Odp: Nauka języka w Polsce/ 5 lata, 8 mies. temu #502

• olga55
  • Expert Boarder
  • Oklaski: 1
Czy przy pisaniu pracy skorzystalibyście z takiej pomocy jak oferują tutaj- www.pomocnaukowa.pl/
Słyszałam, że to bardzo ciekawa opcja dla osób pracujących czy studiujących kilka kierunków na raz.

Odp: Nauka języka w Polsce/ 5 lata, 5 mies. temu #553

• velte
  • Fresh Boarder
z dobrych szkół językowych polecam Empik School, ale najlepiej osobiście zapoznać się z ofertą i sprawdzić, czy akurat taki sposób nauki będzie zgodny z waszymi oczekiwaniami. Większość moich znajomych i przyjaciół chodziła do Empik School i nie spotkałam się jeszcze z negatywna opinią.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.04 sekundy