advert 1
advert 2
advert 3

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

niemiecki w 2 lata?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: niemiecki w 2 lata?

Odp: niemiecki w 2 lata? 5 lata, 9 mies. temu #489

• olga55
  • Expert Boarder
  • Oklaski: 1
Naukę w szkole ciężko nazwać poważną naukę języka. W 2 lata można się nauczyć języka naprawdę w wysokim stopniu, ale potrzeba samozaparcia i systematyczności. Świetnie sprawdza się metoda Agnieszki Drummer, zwana metodą AD. Można o niej poczytać na metodaad.app.sisco.pl

Jest to kurs, podczas którego uczy się gramatyki i słownictwa. Pracuje się samemu z użyciem przesyłanych przez system materiałów. Nauka odbywa się małymi kroczkami - fajna opcja dla początkujących. W promocji koszt miesięczny to 100-200zł.

Odp: niemiecki w 2 lata? 5 lata, 9 mies. temu #491

• Adrianna77
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Ciekawa sprawa
Ostatnio zmieniany: 5 lata, 9 mies. temu przez Adrianna77.

Odp: niemiecki w 2 lata? 4 lata, 9 mies. temu #615

• ginka
  • Fresh Boarder
jeżeli zapiszesz się do dobrej szkoły to jest to oczywiście możliwe. dwa lata to dużo czasu. nie napisałeś gdzie mieskasz, ale jeżeli okolice Krakowa to proponuje www.lincoln.edu.pl/. w tym momencie to najlepsza szkołą w okolicy.

Odp: niemiecki w 2 lata? 4 lata, 6 mies. temu #626

• seri
  • Fresh Boarder
Mozna nauczyć się niemieckiego w 2 lata. Wszystko jest możliwe. Trzeba jednak wykazać się odpowiednią motywacją do nauki i:
uczyć się codziennie
słuchać niemieckiego radia
czytać niemieckie artykuły i serwisy internetowe

Zapisanie się do szkoły językowej również będzie tutaj niezbędne.... Jesli mogę coś zasugerować to będzie to szkoła Empik:
empikschool.com/

Chodziłam do tej pory do wielu szkól ale z tej byłam zadowolona najbardizej ( z metody i podejścia nauczycieli).
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.04 sekundy