advert 1
advert 2
advert 3

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Darmowy kurs jezyka niemieckiego!
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Darmowy kurs jezyka niemieckiego!

Darmowy kurs jezyka niemieckiego! 8 lata, 9 mies. temu #138

Witam wszystkich! Od miesiąca uczęszczam na intensywny kurs niemieckiego w DeutschAkademie w Berlinie. Oprocz tego, że zajecia prowadzone są w sposób bardzo profesjonalny(małe grupy i bardzo przyjazni nauczyciele) maja do tego do zaoferowania darmowy kurs, ktory mozna sciągnąc na komputer, tablet, telefon i uczyc sie bez potrzeby podlączenia z internetem. Kurs odpowiada na potrzeby osób początujących, jak i chcących utrwalać wiedzę. Mozna wybrać opcje odpowiednio pod swoj poziom lub ksiażkę, z której się korzysta. Bardzo polecam wszystkim często przemieszczającym się- słówka i gramatyka są zawsze pod ręką!

www.deutschakademie.de/online-deutschkur...glish/choosebook.php

Odp: Darmowy kurs jezyka niemieckiego! 8 lata, 9 mies. temu #139

• DarekCz
  • Senior Boarder
  • Oklaski: 1
Trudno robić wszystkie te ćwiczenia, bo są z kilkunastu książek. Ale ostatecznie jak się jedną ma, można się sprawdzić. Ale widziałem już lepsze zestawy ćwiczeń.

Odp: Darmowy kurs jezyka niemieckiego! 8 lata, 7 mies. temu #169

Hey! Jasne! z chęcią sie podziele swoimi doświadczeniami:) Szkoła ma dwie placówki w Berlinie- Wittenbergplatz, oraz - pewnie bardziej wszystkim znana- Alexanderplatz. Tj jest już moj 4 miesiąc na intesywnym kursie. Zajęcia są od poniedziałku do czwartku, 3h dziennie, 4 pory dnia do wyboru. Radzę rezerwować miejsce z conajniej 3 tygodniowym wyprzedzeniem, bo jest coraz ciaśniej:)Liczba osob nie przekracza 10, co jest bardzo ważne,bo żadko kiedy szkoły oferuja tak małe grupy.. Zajęcia prowadzone są tylko i wyłącznie w języku niemieckim, nawet w grupach dla komletnie zielonych. Na początku było mi ciężko i po 3h sluchania non stop języka, ktorego nie znam, bolała mnie głowa:) Ale szybko się przyzwyczaiłam, i jestem pewna, że dzięki temu nauczyłam się pewnych słow i wyrażen 100 razy szybciej.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania pisz śmiało:)

Odp: Darmowy kurs jezyka niemieckiego! 8 lata, 6 mies. temu #170

• marcin.janik
  • Fresh Boarder
  • nauka to pot?gi klucz :)
  • Oklaski: 0
czy ta oferta jest nadal aktualna?
zaczynam si? uczy? niemieckiego metod? sita

Odp: Darmowy kurs jezyka niemieckiego! 7 lata, 10 mies. temu #208

• Mloda25
  • Fresh Boarder
Ja uczę się skutecznie niemieckiego i to zupełnie za darmo na tej stronie niemiecki polecam

Odp: Darmowy kurs jezyka niemieckiego! 6 lata, 10 mies. temu #328

• elisa66
  • Fresh Boarder
I jak efekty?
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.05 sekundy