advert 1
advert 2
advert 3

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

kredyt gotówkowy
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: kredyt gotówkowy

kredyt gotówkowy 7 mies. temu #754

• olga55
  • Expert Boarder
  • Oklaski: 0
Prowadzę od dwóch lat własny biznes i chciałabym go trochę rozbudować, zakupić nowy sprzęt itd. Zależy mi na kredycie, który dostanę szybko, ale też nie będzie wiązał się z jakimiś dodatkowymi usługami... Póki co znalazłam taki www.kredyty-gotowkowe.net/nasz-ranking.h...kredytów gotówkowych i tam wyczytałem że super oferte ma Alior bank , co mi radzicie ?

Odp: kredyt gotówkowy 5 mies. temu #775

• Frank
  • Fresh Boarder
No wlasnie ja sie zastanawiam nad jakims kredytem na otwarcie firmy.

Odp: kredyt gotówkowy 5 mies. temu #779

• Alex
  • Fresh Boarder
Postawienie na siebie w sensie budowania wlasnego biznesu to bardzo duzy krok naprzod. Ja odnosze takie wrazenie, ze wiekszosc osob zupelnie nie ma do tego odwagi. W naszym kraju potrzeba jak najwiecej osob bedacych przedsiebiorcami aby dac prace innym, zwiekszajac przy tym PKB. Moze warunki od strony prawnej nie sa do tego idealne plus sa dosc wysokie koszta pracownicze jednak nie moga to byc wymowki. Najwazniejsza jest w tym wszystkim wizja tego co chcemy zdzialac. Znalezc odpowiednia brazne bedzie punktem kluczowym dla sukcesu. Znajomy postawil na zlecenia z wykorzystaniem sprzetu do zadan ciezkich typu - www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota/podnosniki-koszowe dzieki czemu jest teraz duzym potentatem na lokalnym rynku. W kwestiach finansowania to najkorzystniej bedzie znalezc jakichs prywatnych inwestorow. Oferuja oni czesto lepsze warunki niz bank.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.06 sekundy